Виробники товарів

Як вибрати сумку для бігу?

Рано чи пізно ми хочемо від бігу більшого. Пробігти далі і довше, можливо, навіть зробити фотографії нових побачених пейзажів. Вийти на старт, гордо надівши номер, але не зіпсувати шпильками улюблену футболку. Для всього цього існує зручний біговій атрибут - сумка для бігу, або як ще його називають - пояс для бігу. Часто, це одне і теж, з різницею лише в функціональні особливості.
Неважливо, де ви бігаєте - асфальт або пересічена місцевість. Сумка для бігу розширює можливості бігунів всіх типів - від новачків, що бігають в найближчому парку, до ультра-Раннер, що йдуть з дому рано вранці і повертаються невідомо коли.
< span>
Можна визначити кілька питань, відповіді на які допоможуть вам швидко і точно купити сумку для бігу :
  1. для якої мети потрібен пояс для бігу (тренування, змагання, довжина дистанції)?
  2. Які речі і в якій кількості плануєте класти в пояс?
  3. Який обсяг кишені необхідний, виходячи з попередніх пунктів?
  4. чи потрібні окремі відсіки для пляшок?
  5. Який тип застібки вам більше зручний - замок або на липучці?
бігові сумки умовно діляться на категорії за обсягом і функціональним особливостям:
  • біговій пояс;
  • пояс для бігу з одним кишенею ;
  • сумка для бігу з кишенею і окремим відсіком для пляшки;
  • багатофункціональні сумки для бігу з декількома кишенями і відсіками.
Прелесть більшості сумок для бігу в тому, що вони відносно недорого коштують, і можна купити кілька поясів для бігу під різні завдання. Наприклад, для багатогодинних тренувань гарні сумки з пляшкою. Для змагань, де важливий кожен грам ваги, для багатьох підійдуть пояса без пляшок, адже на нормальних забігах завжди є пункти з водою, до яких можна і потерпіти. Звичайно, якщо мова йде про складні довгих забігах на автономії, брати воду з собою варто, але тоді і мова, швидше за все, піде вже про рюкзаку для бігу, адже знадобиться брати з собою ще й комплект екіпіровки.