способи доставки

Кур'єрська доставка по   Києву

Кур'єрська доставка здійснюється день в день, якщо замовлення оброблений до 12:00 і замовлений товар є в магазині. & Nbsp;

Кур'єрська доставка здійснюється на наступний день після оформлення замовлення якщо замовлення оброблений після 12:00 або товар знаходиться на складі, хоча замовлення було оброблене до 12:00.

При замовленні на суму більше 1000 грн, доставка БЕЗКОШТОВНА.
При замовленні на суму менше 1000 грн, вартість доставки 60 грн.
Термінова доставка товару здійснюється на протязі 1-2 годин, якщо це дозволяє графік доставок ку рьера. Вартість такої доставки 120грн., При цьому мінімальна сума замовлення становить 1000 грн.

Самовивезення

Зручний безкоштовний і швидкий спосіб отримання замовлення.
Адреса самовивозу уточнюйте у менеджера. & Nbsp;
Наявність замовленого товару уточнюйте у менеджера!

Доставка по Україні

При доставці замовлення перевізником Нова Пошта, ви   зможете оплатити замовлення безпосередньо в   момент отримання товарів або отримати вже заздалегідь оплачений товар.

При замовленні на суму більше 1000 грн, оплата за доставку товару здійснюється за наш рахунок. Якщо замовлення доставляється на умовах післяплати, то оплата за накладений платіж (2% + 20грн) стягується з одержувача.

При замовленні на суму менше 1000 грн, вартість доставки 60 грн . Якщо замовлення доставляється на умовах післяплати, то оплата за накладений платіж (2% + 20грн) стягується з одержувача.